тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Традиційно в другу неділю травня українці відзначають День Матері

Це свято особливе, сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності та безмежної шани до жінки-матері. Материнська любов надає сил і натхнення, які допомагають нам впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати успіху і здобувати нові перемоги. Кожен з дитинства і до своїх останніх днів несе в душі єдиний і неповторний образ – образ своєї Мами, яка все зрозуміє, пробачить, і завжди любитиме, не дивлячись ні на що. Материнська любов зігріває нас на всьому життєвому шляху.

Від щирого серця вітаємо всіх матусь зі святом. Нехай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.

В цей святковий день є добра нагода знову подякувати матерям за подароване життя, за мудрі поради і безмежне терпіння та любов!

Друзі, долучайтесь до онлайн марафону та привітайте своїх мам зі святом!

Публікуйте фото або відео привітання для матусь на своїх сторінках у Фейсбук та Інстаграм, робіть позначку #торецьк_святковий

А якщо Ви мама, то публікуйте родинні світлини на своїх сторінках в соціальних мережах та ставте хєштег #торецьк_святковий

#торецьк_info