тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

День пам’яті та примирення.

Шановні мешканці міста Торецьк, дорогі ветерани!

Вітаю Вас з Днем пам’яті та примирення та 75-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Сьогодні ми з вдячністю згадуємо подвиг визволителів української землі, учасників українського визвольного руху, трудівників тилу, дітей війни та мучеників нацистських переслідувань – усіх, хто витримав нелюдську ношу війни. Пишаємося славою тих, хто приніс очікуваний мир і перемогу над нацизмом світу та Україні. Віддаємо глибоку шану кожному, хто боровся за Вільну та Соборну Україну.

Подвиг воїнів Другої світової війни додає сил та наснаги у нинішній боротьбі за свободу, незалежність та суверенітет України. Його гідно продовжують українські військовослужбовці, захищаючи країну від російської агресії.

Дякую всім воїнам – переможцям нацизму за ваш самовідданий подвиг, незламний дух, мужність, героїзм та любов до Батьківщини. Дякую захисникам нашої держави, які своїми мужніми вчинками утверджують спадкоємність українських традицій в прагненні до волі.

Нехай нашими неперехідними духовними цінностями, найвищими чеснотами стануть священна пам’ять і глибока повага до тих, хто пройшов страшну і сувору школу війни, хто і сьогодні є для нас прикладом любові до Батьківщини, зразком витримки, мудрості й терпіння.

Вічна слава воїнам, що полягли за свободу та незалежність. Слава Україні!

З повагою,
керівник військово-цивільної
адміністрації м. Торецьк
Донецької області Василь Чинчик

#торецьк_info