тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

ВІТАННЯ КЕРІВНИКА ВЦА М. ТОРЕЦЬК ВАСИЛЯ ЧИНЧИКА З НАГОДИ ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ГОЛОВИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ, КЕРІВНИКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПАВЛА КИРИЛЕНКА

Шановний Павле Олександровичу!
Від імені Торецької громади та від себе особисто Вітаю Вас із Днем народження!
Ваша працьовитість і відданість справі, організаторські здібності, тверда життєва позиція здобули визнання й повагу серед колег та жителів Донеччини.
Завдяки Вашій щоденній сумлінній праці суспільно-політична ситуація в Донецькій області залишається спокійною і стабільною, а саме це дає змогу всім мешканцям нашого міста розвиватись та працювати задля розвитку громади.
Від імені громади міста Торецьк висловлюю вдячність за Ваш особистий внесок у становлення нової української держави та сталого розвитку Донеччини.
Щиро бажаю Вам миру, родинного затишку, добра і щастя, міцного здоров’я, добробуту, невичерпної енергії, сил, наснаги та здобутків у нелегкій повсякденній службі. Нехай поруч з Вами будуть тільки надійні і близькі люди, Ваші задуми завжди будуть мудрі, рішення – виважені і справедливі. Гідних Вам перемог та гарних справ.

З повагою,
керівник військово-цивільної
адміністрації м. Торецьк
Донецької області Василь Чинчик