тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Керівник військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Василь Чинчик провів першу апаратну нараду з керівниками підприємств, установ та організацій міста.

Під час наради було обговорено функціонування медичної та освітньої сфери громади, взаємодія з правоохоронними органами, реалізація проєктів, а також проблемні питання життєдіяльності громади, запобігання поширенню COVID 19 та забезпечення засобами індивідуального захисту медичних працівників первинної та вторинної ланки.

«Вважаю доцільним у найкоротший термін ініціювати профільні зустрічі з представниками підприємств всіх сфер життєдіяльності міста. Проблем багато, проте саме покращення соціально-побутової сфери та економіка міста – є пріоритетними напрямками подальшої спільної роботи» – зазначив керівник ВЦА м. Торецьк Василь Чинчик.

Цього тижня буде розпочата доставка будівельних матеріалів для відновлення будинків, що постраждали в наслідок обстрілів з боку незаконних збройних формувань. Після закінчення карантину відбудеться процес відновлення будинків на території населених пунктів Торецької міської ради.

Будьте завжди в курсі всіх новин і подій, шукайте інформацію за хештегом #торецьк_info