тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Військово-цивільна адміністрація міста Торецьк вітає Комунальне підприємство «Компанія «Вода Донбасу» з 90 річницею створення підприємства!

Питання водозабезпечення торецької громади завжди є однім з важливіших аспектів життєдіяльності. Завдяки підтримці та командній роботі працівників КП «Компанії «Вода Донбасу» громада мужньо та наполегливо вирішує питання водопостачання, ремонту водогону, а в екстрені ситуації Ви завжди одніми з перших йдете на допомогу містянам.

Ви довели, що здатні йти вперед навіть у найскладніші часи, і готові вирішувати всі поставлені завдання. Роки становлення були найважчими, але найголовніше – це великий колектив однодумців, для яких підприємство стало важливою невід’ємною частиною життя!

Прийміть щиру вдячність за Вашу сумлінну працю, наполегливість високий професійний рівень, виняткову самовіддачу та результативність у виконанні своїх фахових обов’язків.

Щиро бажаємо всьому колективу міцного здоров’я, добробуту, безупинного руху до успіхів, наснаги, оптимізму, впевненості у майбутньому, натхнення в щоденній праці, реалізації творчих планів, нових здобутків, блискучих ідей та реальних можливостей для їхнього втілення! Хай Вам щастить на нелегкому й почесному професійному шляху!
#торецьк_info