тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Продовжується співпраця ВЦА м. Торецьк та неурядової організації АКТЕД.

24 квітня відбулась оперативна зустріч в.о. керівника військово-цивільної адміністрації Юрія Євсікова, заступника керівника Сергія Винника з координаторами організації, а також з представниками вугільних підприємств міста та спеціалістом – екологом Управління ЖКГ.
Під час зустрічі були обговорені питання щодо складання прогнозу змін гідрогеологічних умов при неконтрольованому та некерованому затопленні шахт в умовах надзвичайної ситуації, бойових дій.

Так в рамках співпраці, задля підвищення екологічної безпеки і недопущення проявів та загроз національній безпеці в екологічній сфері, розглядається питання щодо фінансування АКТЕД прогнозу міграції шахтного газу метану в при поверхневу зону та висновку щодо змін еколого-гідрогеологічних умов Торецької міської ради.
Відповідний прогноз стане базою для подальших управлінських рішень в питанні реструктуризації вугільних підприємств та мінімізація негативних наслідків для Торецька.

AКТЕД – міжнародна неурядова організація, що розробляє та реалізує програми, орієнтовані на найбільш уразливі групи населення, які постраждали від конфліктів, стихійних лих, або переживають соціально-економічні труднощі.

Будьте завжди в курсі всіх новин і подій, шукайте інформацію за хештегом #торецьк_info