тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

УВАГА!!! ОПЕРАТОРАМ РИНКУ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ЩОДО ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ПОТУЖНОСТЕЙ

Згідно з наказом Мінагрополітики від 10 лютого 2016 року № 39 «Про затвердження Порядку проведення державної реєстрації потужностей, ведення державного реєстру потужностей операторів ринку та надання інформації з нього заінтересованим суб’єктам», територіальними органами Держпродспоживслужби проводиться процес державної реєстрації потужностей. Державна реєстрація потужностей здійснюється шляхом внесення відповідної інформації до реєстру на безоплатній основі. Потужностям у реєстрі присвоюється особистий реєстраційний номер.  

Оператор ринку харчових продуктів відповідно до вимог Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»  зобов’язаний подати до територіального органу Держпродспоживслужби заяву про державну реєстрацію потужності, яка використовується на будь-якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів. Державній реєстрації підлягає кожна окрема потужність оператора ринку харчових подуктів.

Виробництво та/або обіг харчових продуктів або кормів з використанням незареєстрованої потужності тягне за собою накладення штрафу на юридичних осіб — у розмірі 20 мінімальних заробітних плат, на фізичних осіб — підприємців — у розмірі 11 мінімальних заробітних плат.

За інформацією щодо проведення  державної реєстрації потужності звертайтесь до Торецького міського управління Держпродспоживслужби за адресою:             

м. Торецьк, вул. Дарвіна, 47, тел. 4-59-34, email:  trk.dpss@gmail.com