тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Протягом березня-квітня, з початку поширення на території України пандемії коронавірусу силами небайдужих мешканців громади, серед яких підприємці, керівники та працівники підприємств та жителі Торецька, відновлено два поверхи інфекційного відділення Цент

Наказом Департаменту охорони здоров’я Донецької ОДА, ДУ «Донецького обласного лабораторного центру» від 19 березня 2020 року №179/81 «Про організацію заходів щодо запобігання поширення на території Донецької області випадків COVID-19» до переліку закладів охорони здоров’я ІІ черги реагування включено інфекційне відділення Центральної міської лікарні м. Торецьк, як об’єкт де буде відбуватись надання медичної допомоги при виявленні коронавірусу та їх безпосередня ізоляція на час лікування у разі завантаження хворими всього ліжкового фонду закладів І черги реагування (Відповідно до цього наказу І черга реагування КНП «Інфекційна лікарня» м. Костянтинівка).

Завдяки небайдужості тореччан, ремонтні роботи на 2 та 3 поверсі завершуються. За цей короткий час відновлено загальний стан приміщень, відновлені двері, відбулось переоснащення та установка побутового приладдя.

Від імені всієї торецької громади висловлюємо вдячність за надання фінансової, фізичної, координаційної та професійної допомоги:

Волонтеру, підприємиці Наталії Лебедіній – саме завдяки її вагомому кроку та особистій небайдужості до міста було здійснено ремонт відділення.
Волонтерам та небайдужим жителям Торецька: Людмилі Солодкій, Сергію Пєскову, Раїсі Половко, Тамарі Луцько, Володимиру Дейнеко і Сергію Шейгусу.
Працівницям підприємства ДП Торецьквугілля: Маргариті Бербенко, Ользі Макаренко, Юлії Федоренко, Світлані Кудиновій та працівницям ПП Техноком-Н: Нелі Никоновій, Вірі Куяниченко, Ользі Касьміній, Тетяні Лебідь, Ірині Білоусовій та Осининій Тетяні.

Дякуємо Вам! За активну життєву позицію, за небайдужість до рідного міста та його жителів.

#торецьк_info