тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

З метою попередженню та запобіганню поширення на території м. Торецьк гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 військово-цивільна адміністрація міста Торецьк інформує:

• Інфекційне відділення КНП Центральної міської лікарні підготовлене для забезпечення медичної допомоги пацієнтам з коронавірусом. Налаштовано все необхідне медичне обладнання та підготовані медичні кадри. Розгорнуті 2 реанімаційні палати для важкохворих з ураженням дихальної системи.

• Для забезпечення комфортних умов перебування медичного персоналу є необхідність проведення ремонтних робіт та облаштування 1 поверху відділення.

• В КНП «ЦМЛ» у наявності 16 апаратів ШВЛ, 2 з них передані в інфекційне відділення. Всі вони в працездатному стані. Налаштовані 2 кисневих концентратори, монітори, системи подачі балонного кисню.

• Медичний персонал має засоби індивідуального захисту, протиепідемічний захисний багаторазовий одяг, маски, рукавички, бахіли та інше.

• Лікарня забезпечена швидкими експрес-тестами. На 14.04.2020 проведено 38 досліджень, результати негативні.

• У КНП «ЦМЛ» охоплені тестуванням швидкими тестами за наполяганням осіб при самозверненні усі пацієнти з пневмоніями.

Будь ласка, будьте свідомі та відповідальні один перед одним, дотримуйтесь карантинних заходів, не наражайте на небезпеку себе та оточуючих. Будьте завжди в курсі всіх новин і подій, шукайте інформацію за хештегом #торецьк_info