тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

30 березня в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу Торецьк отримав сучасний мобільний Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП)

30 березня в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу Торецьк отримав сучасний мобільний Центр надання адміністративних послуг (ЦНАПи), для того, щоб тореччани мали змогу швидко та вчасно отримувати необхідні адмінпослуги. Також, цього дня мобільний ЦНАП отримала Очеретинська ОТГ.

Завдяки мобільності надання адмінпослуг жителі віддалених районів Торецька (та прилеглих селищ), а також вразливі групи населення (особи з інвалідністю, люди похилого віку та жителі, що мешкають вздовж «лінії зіткнення») отримають майже всі адміністративні та соціальні послуги, що й у стаціонарних центрах.

«Ми вже почали аналіз всіх категорій населення, що потребують отримання послуг ЦНАПу в мобільному режимі. До місцевого центру адміністративних послуг звертаються жителі з 19 населених пунктів, їх відстань від Торецька значна і транспортне сполучення не завжди є зручним. Саме робота мобільного ЦНАПУ стане якісним інструментом для пришвидшення отримання адмінпослуг. Наразі розглядаємо графік і план роботи мобільного центру надання адміністративних послуг» – зазначає виконуючий обов’язки керівника ВЦА м. Торецьк Юрій Євсіков.

Автомобіль має два робочих місця для адміністраторів, обладнаних комп’ютерною технікою, програмним забезпеченням, портативним сервером та доступом до мережі інтернет, два мобільні кейси – мобільний кейс-ЦНАП і кейс для енергоаудиту, відео спостереження, GPS навігацію, два види автономного опалення, вентиляцію, кондиціонер, підключенням до зовнішніх джерел енергії, автономний санвузол з гарячою та холодною водою, мобільний ліфт-пандус для осіб з інвалідністю та маломобільних верств населення та зону очікування.

Також у мобільних ЦНАПах передбачені дистанційні робочі місця для фахівців пенсійного фонду, юстиції, соціального захисту, МНС, УСНЗ та інших служб.

Військово-цивільна адміністрація міста Торецьк висловлює вдячність керівнику Програми ООН із відновлення та розбудови миру Віктору Мунтяну, координаторці ПРООН Олені Рудич та спеціалістам Програми Анатолію Молошному, Наталії Белюкіній, Ганні Белявській, Ірині Жученко за сприяння у покращенні інструментів взаємодії з жителями та якості надання державних послуг мешканцям прифронтового міста.

Будьте завжди в курсі всіх новин і подій, шукайте інформацію за хештегом #торецьк_info

На изображении может находиться: 4 человека, на улице

На изображении может находиться: один или несколько человек и на улице

На изображении может находиться: экран и в помещении

На изображении может находиться: в помещении

На изображении может находиться: в помещении

На изображении может находиться: в помещении

На изображении может находиться: на улице