тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Виконуючий обов’язки керівника військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Юрій Євсіков спільно із заступниками керівника Оленою Кульбачною та Сергієм Винником провів оперативне засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надз

оронавірусу (COVID-19) в Україні, готовність медичних закладів міста та селищ приймати пацієнтів з гострою респіраторною хворобою, викликаною коронавірусом, а також заходи щодо недопущення розповсюдження захворювання на території міста.

Під час засідання члени комісії обговорили ймовірність масового надходження пацієнтів з коронавірусом до медзакладів міста. Закладами охорони здоров’я міста проведені розрахунки щодо додаткового фінансування для придбання медикаментозних препаратів. Наразі є важливим проведення превентивних заходів, спрямованих на обмеження переміщення людей у країни, де вже набула поширення гостра респіраторна хвороба, викликана коронавірусом COVID-19.

Розроблено міський план спільних дій щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19. Відповідно якого передбачено:

Інформування осіб, які планують виїзд до країн світу, де виявлені ризики інфікування новим коронавірусом, а також про засоби індивідуального захисту та профілактики та рекомендувати утриматись від подорожей.

Організувати спільно з суб’єктами господарювання, що здійснюють діяльність у місцях масового скупчення людей (у тому числі на торгівельних об’єктах, у місцях проведення культурно-масових заходів, тощо) та перевезення громадським та автомобільним транспортом, заходи з посилення режиму поточної дезінфекції згідно з інструкцією по проведенню дезінфекційних заходів при гострій респіраторній хворобі, спричиненій коронавірусом (COVID-19)

У разі звернення осіб, які відповідають визначенню випадку (COVID-19) забезпечити негайну ізоляцію з подальшим транспортуванням до госпітальної бази.

Забезпечити осіб, які залучені до розслідування випадку, діагностики та надання допомоги хворим та пацієнтам з підозрою на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом (COVID-19), засобами індивідуального захисту.

Проводити санітарно-освітню роботу із населенням з питань заходів профілактики гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом (COVID-19)

Будьте завжди в курсі всіх новин і подій, шукайте інформацію за хештегом #торецьк_info

На изображении может находиться: 1 человек, сидит и в помещении

На изображении может находиться: 1 человек, сидит, стол и в помещении

На изображении может находиться: 11 человек, люди сидят и в помещении

На изображении может находиться: 2 человека, люди сидят, часть тела крупным планом и в помещении

На изображении может находиться: 2 человека, часть тела крупным планом

На изображении может находиться: 1 человек, сидит, ребенок и в помещении