тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

1-2 квітня 2020 року в м. Мінськ «Форум ділових можливостей «Україна-Білорусь 2020».

Шановні представники бізнесу!

Посольство України в Республіці Білорусь  спільно з Торгово-промисловою палатою України та Білоруською торгово-промисловою палатою організовують проведення 1-2 квітня 2020 року в м. Мінськ «Форуму ділових можливостей «Україна-Білорусь 2020».

Основною метою заходу є ознайомлення представників українського малого та середнього бізнесу з особливостями виходу та роботи на білоруському ринку, практичним досвідом роботи українських компаній та бізнесменів в Республіця Білорусь,  рекомендаціями щодо участі бізнесу в заходах Третього форуму регіонів України та Білорусі, інструментами захисту власних інтересів, а також розширення ділових контактів українського бізнесу в Республіці Білорусь.

Для цього заплановано проведення пленарного засідання, ділових переговорів з білоруською стороною, а також відвідування компаній, в т.ч. спільного українсько-білоруського підприємства-резидента Вільної економічної зони «Мінськ».

До перспективних напрямків українсько-білоруського ділового співробітництва на рівні малого і середнього бізнес, зокрема, належить харчова та деревообробна промисловість,транспорт, будівництво, агропромисловий комплекс, IT- технології, туризм.

Формування делегації бізнесових кіл України та забезпечення їх участі в заході здійснює ТПП України  (програма заходу, умови участі та контактні дані організаторів доступні за посиланням на сайті ТПП України –https://www.ucci.org.ua/events/forums-and-conferences/forum-dilovikh-mozhlivostei-ukrayina-bilorus-2020).

Реєстрацію на захід пропонується пройти до 5 березня 2020 року.

Відділ розвитку малого бізнесу та підприємництва