тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Особливості реєстрації місця проживання призовників, військовозобов’язаних, резервістів.

Відповідно до пункту 58 Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 № 921, органи, що здійснюють реєстрацію місця проживання фізичних осіб, здійснюють реєстрацію (зняття з реєстрації) місця проживання призовників і військовозобов’язаних лише при пред’явлені ними військово-облікових документів з позначками військових комісаріатів про зняття з військового обліку або перебування на військовому обліку за місцем проживання.

Відповідно до додатку 15 Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, наявність відмітки військового комісаріату про взяття на військовий облік перевіряється при реєстрації за новим місцем проживання. У разі відсутності такої відмітки призовник або військовозобов’язаний направляється до військового комісаріату для взяття його на військовий облік або зняття із військового обліку. Отже, для реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання призовникам та військовозобов’язаним особам необхідно пред’явити військово-обліковий документ з відповідною позначкою, здійснивши всі необхідні дії заздалегідь. Такими документами є: – для призовників — посвідчення про приписку до призовної дільниці (період приписки: січень-березень кожного року, у рік приписки має виповнитися 17 років, приписка проводиться на призовній дільниці при військових комісаріатах за місцем проживання).

– для ввійськовозобов’язаних — військовий квиток, тимчасове посвідчення.

 Зваерніть увагу! Громадяни, які ухиляються від призову на строкову військову службу, призову за мобілізацією, військового обліку або спеціальних зборів, несуть адміністративну та кримінальну відповідальність згідно із законодавством.

 

В.о.начальника відділу організації

надання адміністративних послуг                                                                        О.В.Онищенко