тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ МІСТА ТОРЕЦЬК!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України № 268 від 05 квітня 2017 «Про затвердження Порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів», діти та особи із числа мешканців міста та внутрішньо-переміщених осіб, які на момент здійснення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей не досягли 18 років (повноліття), мають право на отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Право на отримання цього статусу мають діти та особи, які під час здійснення антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил не досягли 18 років (повноліття) і які внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів :
1) отримали поранення, контузію, каліцтво ;
2) зазнали фізичного, сексуального насильства;
3) були викрадені або незаконно вивезені за межі України ;
4) залучалися до участі у діях воєнізованих чи збройних формувань ;
5) незаконно утримувалися, в тому числі в полоні;
6) зазнали психологічного насильства.

До пакету документів, які подаються разом із заявою, додаються копії:
1) свідоцтва про народження дитини або інший документ, що посвідчує особу дитини ;
2) документа, що посвідчує особу заявника;
3) документа, що підтверджує повноваження законного представника дитини (у разі коли дитина постійно проживає/перебуває у закладі охорони здоров’я, закладі освіти або іншому дитячому закладі, – документа, що підтверджує факт перебування дитини в такому закладі (або родинні стосунки між дитиною та заявником);
4) довідки про взяття дитини на облік як внутрішньо переміщеної особи або документа, що підтверджує проживання/перебування дитини в населеному пункті, на території якого здійснювалася антитерористична операція.

Дитина, якій виповнилося 14 років, має право самостійно звернутися до служби у справах дітей та подати документи для отримання статусу.

Доводимо до відома, що дитина, якій вже виповнилося 18 років, особисто звертається до служби у справах дітей та подає документи для отримання статусу.

Для прийняття заяв та переліку необхідного пакету документів, отримання консультації, з приводу надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Ви можете звернутися:
– до служби у справах дітей військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області за телефоном (06247) 4-38-48. Прийомні дні вівторок та четвер – з 09.00 до 15.00 год.;
– до Торецького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за телефоном (06247) 4-11-18. Прийомні дні понеділок, вівторок, четвер, п’ятниця – з 09.00 до 15.00 год.
Адреса служби у справах дітей та Торецького МЦСССДМ: м. Торецьк, вул. Руднична (колишня Фрунзе), буд. 35 ( 2 поверх) (колишня будівля ДАІ).

Консультації в телефонному режимі щодо отримання вказаного статусу здійснюються спеціалістами служби у справах дітей та Торецького МЦСССДМ кожного дня з 08.00 до 15.00 години за вказаними номерами телефонів.

Будьте завжди в курсі всіх новин і подій, шукайте інформацію за хештегом #торецьк_info