тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

21 лютого на черговому засіданні сесії Північної селищної ради розглянуто питання щодо погодження проєкту ліквідації відокремленого підрозділу «Шахта північна» ДП «Торецьквугілля».

Директор з капітального будівництва, інвестиційної діяльності та реструктуризації ДП «Торецьквугілля» Анатолій Шолохов спільно зі своїм заступником Олександром Василцем ознайомили присутніх з планом послідовної ліквідації підприємства та технічними аспектами проєкту.

За прогнозними даними реалізація проєкту ліквідації відокремленого підрозділу «Шахта північна» ДП «Торецьквугілля» становить 10 років.
Проєктом передбачено наступні основні роботи з ліквідації шахти:

ліквідація гірничих виробок, що мають вихід на поверхню;
демонтаж обладнання та ліквідація будівель і споруд поверхні, що не використовуються для роботи;
виконання комплексу робіт з рекультивації та озелененню породних відвалів шахти, території промислового майданчика, що звільняються;
будівництво водовідливного комплексу.

Нагадуємо, що з 01 січня 2017 року роботи з видобутку вугілля на підприємстві зупинені, шахта переведена у режим водовідливу.
Розглянутий проєкт буде передано на погодження до Міністерства енергетики та захисту довкілля України. Слід зазначити, що об’єкти соціальної сфери – архів, палац культури та будівля адміністративного комплексу, – не підпадають до плану ліквідації, та залишаються підпорядкованими ДП «Торецьквугілля».

Будьте завжди в курсі всіх новин і подій, шукайте інформацію за хештегом #торецьк_info

На изображении может находиться: 3 человека, люди сидят, стол и в помещении

На изображении может находиться: 9 человек, люди сидят и в помещении

На изображении может находиться: 1 человек, в помещении

На изображении может находиться: 4 человека, в помещении

На изображении может находиться: 5 человек