тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Шановні мешканці міста, у зв’язку з численними зверненнями з приводу вартості послуги з централізованого опалення роз’яснюємо наступне!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.12.2019 №1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу» теплопостачальна організація має право прийняти рішення щодо зміни розміру нарахувань за послугу з централізованого опалення у зв’язку із зміною для них ціни природного газу протягом опалювального сезону 2019-2020 років.

Враховуючи зазначене, виробничою одиницею «Торецьктепломережа» ОКП «Донецьктеплокомуненерго» зменшені нарахування за послуги з централізованого теплопостачання за січень місяць 2020 року майже на 4%.

Варто відзначити, що ціна природного газу для ОКП «Донецьктеплокомуненерго» змінювалась у грудні 2019 та січні 2020 років, у зв’язку з чим змінювався відсоток зменшення вартості послуги з централізованого опалення для населення у зазначені місяці. Також звертаємо Вашу увагу, що ціна природного газу може змінюватись щомісяця упродовж усього опалювального сезону, як наслідок, щомісяця може змінюватись відсоток зміни вартості послуги з централізованого опалення.

Cлід зауважити, що питома вага витрат на природний газ у структурі собівартості вироблення теплової енергії у різних виробників може суттєво відрізнятись, чим зумовлюється різниця у зменшенні вартості послуг з централізованого теплопостачання у різних надавачів послуг з постачання теплової енергії.

Додатково повідомляю, що діючий тариф на послуги з централізованого опалення не змінювався з 2016 року та наразі складає 36,11 грн./м. кв. (за умови відсутності приладу обліку теплової енергії) та 1433,30 грн./Гкал (за умови встановлення приладу обліку теплової енергії).