тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Заступник керівника ВЦА м. Торецьк Олександр Андрусенко спільно з членами міської громадської організації Союзу ветеранів Афганістану з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав поклав квіти до пам’ятного знаку воїнам-афганцям

Заступник керівника ВЦА м. Торецьк Олександр Андрусенко спільно з членами міської громадської організації Союзу ветеранів Афганістану з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав поклав квіти до пам’ятного знаку воїнам-афганцям та вшанували всіх загиблих хвилиною мовчання. З нагоди 31 річниці виводу військ з Афганістану члени міської організації отримали подарунки.

«2238 днів тривала збройна агресія. Через горнило війни пройшло понад 160 000 українців. Ми пам’ятаємо про ті часи щодня, про кожного Героя. Ця знаменна дата збігається з одним з найбільших християнських свят – Стрітенням Господнім. В цей день, молімося за душі полеглих братів в Афганістані, за теперішніх захисників Батьківщини! Бажаю Вам і вашим родинам добра, миру і достатку, міцного здоров’я, наснаги, злагоди на довгі літа!» – зазначив Олександр Андрусенко.

Будьте завжди в курсі всіх новин і подій, шукайте інформацію за хештегом #торецьк_info

На изображении может находиться: 1 человек, стоит, цветок, дерево, растение, на улице и природа

На изображении может находиться: дерево, снег, растение, небо, на улице и природа

На изображении может находиться: 3 человека, люди стоят, дерево и на улице

На изображении может находиться: 2 человека, люди стоят, снег и на улице

На изображении может находиться: один или несколько человек, цветок и растение

На изображении может находиться: 3 человека, люди стоят и в помещении

На изображении может находиться: 3 человека, люди сидят и в помещении