тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

У лютому за ініціативи Донецької облдержадміністрації, військових штабу ООС у закладах освіти міста заплановано провести заходи з цивільного захисту.

На початку лютого до закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 17 ВЦА міста Торецьк завітали заступник голови облдержадміністрації Юлія Костюніна, директор департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації Тетяна Сідашева, військові штабу ООС, керівництво військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Юрій Євсіков і Олена Кульбачна, а також заступник начальника міського управління освіти Наталія Тинкован.

Метою заходів було відпрацювання готовності учнів і працівників до дій під час надзвичайних ситуацій. Відбулася тренувальна евакуація учасників освітнього процесу, проведено навчання третьокласників із мінної безпеки учнями-тренерами 11 класу.

Презентував свою роботу клуб старшокласників «Майбутній воїн», де хлопці 9-11 класів показали свою спритність, вправність і довели, що вони гідні громадяни своєї держави і захисники Батьківщини.

Заходи з цивільного захисту також відбулись в ЗЗСО І-ІІ ст.№5. Здобувачі освіти дістались до сховища за рекомендований час, малята з 2 класу показали захопливу лялькову виставу, в якій лісові звірята показали знання як правильно діяти у разі виявлення небезпечної знахідки.

Учні 8 класу продемонстрували виготовлення засобів індивідуального захисту в разі задимлення та потренувались користуватися респіраторами та протигазами.

Шостий та п’ятий клас зійшлися в змаганні на предмет знання правил поводження з вибухонебезпечними предметами, а члени шкільної команди “Сокіл “Джура” провели майстер-клас з надання першої домедичної допомоги у разі поранення з кровотечею та переламами кінцівок.

Злагодженість дій учнів і педпрацівників продемонстрували дієву систему роботи закладів освіти по збереженню життя та здоров’я учасників освітнього процесу в умовах збройного конфлікту.

Будьте завжди в курсі всіх новин і подій, шукайте інформацію за хештегом #торецьк_info

На изображении может находиться: 9 человек, люди стоят и в помещении

На изображении может находиться: 5 человек, люди стоят и в помещении

На изображении может находиться: 6 человек, люди сидят, стол и в помещении

На изображении может находиться: один или несколько человек и в помещении

На изображении может находиться: 3 человека, люди сидят, стол и в помещении

На изображении может находиться: 1 человек, сидит и в помещении

На изображении может находиться: 11 человек, люди стоят

На изображении может находиться: 3 человека, люди стоят и костюм