тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

14 лютого в ПК «Україна» відбулись урочисті заходи с нагоди 5-ї річниці 58-ї окремої мотопіхотної бригади ім. гетьмана І. Виговського.

З 5-ю річницею формування 58-ї окремої мотопіхотної бригади військовослужбовців привітав виконуючий обов’язки керівника військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Юрій Євсіков, вручив медалі «За оборону Торецька» та у знак єдності передав командиру бригади прапор міста Торецьк.

«Другий рік поспіль ви відзначаєте річницю створення бригади саме тут у Торецьку! Хочу подякувати за вашу віддану службу нашому місту та Україні, за те що ви щодня робите наше місто безпечним та разом з усім українським народом виборюєте право жити вільно на нашій рідній українській землі та будувати демократичну, європейську державу. «Разом до перемоги» – так звучить в перекладі гасло вашого формування. І в умовах військового конфлікту тут на нашій Донеччині ми відчуваємо вашу підтримку та захист», – зазначив Юрій Євсіков.

У заході взяли участь заступник голови Донецької облдержадміністрації, обласної ВЦА Вадим Філашкін, командир військової частини А 1376 Дмитро Кащенко, заступник командувача Операції об’єднаних сил Віктор Ганущак та інші військові та високопосадовці.

Музичні вітання та святкову концертну програму для учасників заходу презентували вихованці хореографічного колективу «Асорті» центру дитячо-юнацької творчості, співачка Христина Панасюк, артисти кавер-гурту «Даггер» та Анна Сімакіна, військовий оркестр 58-ї окремої мотопіхотної бригади.

Військово-цивільна адміністрація м. Торецьк вітає 58 окрему мотопіхотну бригаду з річницею створення. Бажаємо вам, вашим рідним і близьким, успіхів у службі та праці, добра, злагоди, міцного здоров’я на довгі роки, оптимізму та родинного благополуччя! Нових вам здобутків у виконанні почесних завдань в ім’я процвітання української держави! Слава Україні!

Будьте завжди в курсі всіх новин і подій, шукайте інформацію за хештегом #торецьк_info

На изображении может находиться: 2 человека, люди стоят и в помещении

На изображении может находиться: 27 человек, толпа

На изображении может находиться: 3 человека

На изображении может находиться: 2 человека, люди стоят

На изображении может находиться: 3 человека, люди на сцене, люди играют на музыкальных инструментах, люди стоят, костюм и в помещении

На изображении может находиться: 2 человека, люди стоят, борода, ребенок и на улице

На изображении может находиться: 2 человека, люди стоят и костюм

На изображении может находиться: 4 человека, люди сидят

На изображении может находиться: 2 человека, люди стоят, борода, костюм и в помещении

На изображении может находиться: 1 человек

На изображении может находиться: 3 человека, люди стоят

На изображении может находиться: 2 человека, люди стоят

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди на сцене и в помещении

На изображении может находиться: 5 человек

На изображении может находиться: 1 человек, на сцене и в помещении

На изображении может находиться: 27 человек, толпа