тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Оперативна інформація щодо водопостачання.

Сьогодні представник ремонтної бригади здійснив обстеження водогону. Виявлено пошкодження лінії водопостачання в районі шахти «Південна». Наразі направлено лист до Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) та Спільного центру контролю та координації (СЦКК) щодо отримання режиму «тиші» для здійснення ремонтно-відновлювальних робіт. Після отримання режиму «тиші» ремонтна бригада невідкладно приступить до відновлювальних робіт.

В залежності від обсягу надходження води на місто графік подачі води в центральну частину міста Торецьк, а також місто Залізне та смт Північне буде здійснюватися сьогодні з 17.00 до 20.00 години, завтра (14.02) з 05.00 до 8.30 години ранку. Нагадуємо, що знижено тиск подачі води в забалочну частину міста (район 12-та, частина смт Щербинівка) та мікрорайон.

При оновленні поточної ситуації, інформацію щодо водозабезпечення буде оприлюднено на сторінці ВЦА у Фейсбук, Інстаграм та Телеграм.

Схема централізованого водопостачання та черговість надходження води в райони міста та прилеглі населених пункти додається.

Будьте завжди в курсі всіх новин і подій, шукайте інформацію за хештегом #торецьк_info