тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ПІДПРИЄМНИЦТВА! УКРАЇНСЬКО-СЛОВАЦЬКИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ!

З метою розширення двостороннього торгово-економічного співробітництва між Україною та країнами Європейського Союзу ГС «Міжнародний центр сприяння підприємництву» спільно з Посольством України в Словацькій Республіці та компанією «Нова Інтернаціональна Корпорація» організовує проведення 20-21 лютого 2020 року у м. Сенец (Словаччина) Українсько-Словацького бізнес-форуму.

Мета проведення форуму – популяризація вітчизняних виробників в країнах ЄС, залучення інвестицій в український бізнес, просування українських компаній на словацький ринок.

Ключові сфери бізнес-форуму: будівництво, виробництво будівельних матеріалів, впровадження нових енергозберігаючих технологій у будівництві та функціонуванні житлових будинків.

Для більш інформативної презентації українських компаній учасникам заходу пропонується підготувати промоційні матеріали щодо компаній, які вони представляють, та новітні технології, які використовують або пропонують (інформаційні буклети, презентації у вигляді слайд шоу, зразки будівельних матеріалів, тощо).

Мова заходу – англійська/українська; індивідуальні переговори, у разі потреби, будуть забезпечені перекладачами.

Контактна особа з питань проведення форуму – заступник Голови Центру з міжнародних питань Вадим Внуков, тел. (097) 983-21-52.

Відділ розвитку малого бізнесу та підприємництва