тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Завершились інформаційні екскурсії до Центру надання адміністративних послуг міста.

Екскурсії, що проводились з вересня по лютий, мали на меті ознайомити випускників шкіл міста та селищ з адміністративними послугами, які надає установа.

Під час екскурсії старшокласники дізнатись, як оформити паспорт громадянина України та закордонний паспорт, як зареєструвати місце проживання та отримати різноманітні довідки пов’язані з місцем проживання, а також як зареєструвати бізнес та хто не має право займатись підприємницькою діяльністю.

Спеціалісти ЦНАПу розповіли про особливості роботи та надали роз’яснення, що біометричні дані – це унікальні біологічні та фізіологічні характеристики, що дозволяють безпомилково встановити особу людини, а біометричні документи – це документи які посвідчують особу та мають електронний носій інформації (чіп), на якому записана інформація про біометричні дані власника документа з метою його ідентифікації. Для отримання біометричного паспорта використовується відбиток пальця, відцифрований образ обличчя (фото), відцифрований підпис. Бізнес в Україні можна зареєструвати з 18 років, а для розширення можливостей сімейного бізнесу зареєструвати можливо і неповнолітню особу, яка досягла 16 років.

Під час екскурсії бажаючі на практиці дізнались, як користуватись електронною чергою, терміналом для сплати послуг, які послуги вони мають право отримати безкоштовно, а за які потрібно сплачувати кошти, як користуватись скриньками для відгуків та як зареєструватись для отримання послуги за попереднім записом та багато іншого.

Подібні екскурсії допоможуть дітям бути більше обізнаними та підготовленими щодо отримання адміністративних послуг.

Будьте завжди в курсі всіх новин і подій, шукайте інформацію за хештегом #торецьк_info