тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Реабілітація дітей з інвалідністю

З поточного року реабілітаційними послугами можуть бути забезпечені діти з інвалідністю усіх нозологічних форм захворювання. Реабілітаційні заходи надаються дитині з інвалідністю як у стаціонарі, так і амбулаторно. Перелік реабілітаційних установ оприлюднюється на офіційних веб-сайтах Мінсоцполітики, Фонду соціального захисту інвалідів.

Під час здійснення реабілітаційних заходів їх гранична вартість може включати вартість проживання та харчування дитини, одного з батьків дитини чи її законного представника.

З питання отримання дитиною реабілітаційних заходів у 2020 році запрошуємо батьків або законних представників дітей з інвалідністю звернутися до Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації м.Торецьк із заявою про направлення дитини до реабілітаційної установи у довільній формі із зазначенням інформації про обрану реабілітаційну установу разом з копіями:
• паспорта громадянина України та/або свідоцтва про народження, та/або іншого документа, що посвідчує особу дитини;
• індивідуальної програми реабілітації, що видана лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу;
• виписки з медичної картки амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма № 027/0).

Прийом здійснюється щодня кабінет № 17 (крім суботи та неділі, другої та четвертої п’ятниці кожного місяця) с 7.30 до 16.00, перерва з 12.00 до 12.30.