тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Міжнародна організація з міграції розпочала впровадження нового проекту допомоги та підтримки на сході України

У жовтні 2019 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) розпочала впровадження нового проекту «Нагальна гуманітарна допомога та підтримка раннього відновлення для уразливих внутрішньо переміщених осіб  (ВПО), людей, які повернулися, та громад, постраждалих внаслідок конфлікту на сході України» за фінансової підтримки Бюро з питань народонаселення, біженців та міграції Державного департаменту США.

Один з компонентів проекту має на меті зміцнення економічного потенціалу ВПО та членів приймаючих громад, які ведуть бізнес у Донецькій та Луганській областях (території, підконтрольні уряду України) або мають намір його започаткувати.

Зокрема, передбачається надання грантів для 150 підприємців на максимальну суму до 2 800 доларів США у вигляді обладнання, витратних матеріалів та послуг.

Відбір учасників проекту буде відбуватися шляхом конкурсного відбору згідно з  чіткими і прозорими критеріями соціальної уразливості заявників та перспективності запропонованих ними бізнес-планів.

Докладна інформація щодо часових рамок проекту, процесу відбору та інша інформація з цього приводу міститься на сайті МОМ за посиланням:  http://iom.org.ua/ua/mom-nabyraye-uchasnykiv-novogo-proektu-z-pidtrymky-biznesu

Контактною особою МОМ з цього питання є Ірина ДЕК

(тел.: + 3805016213758, електронна адреса: idek@iom.int).

                                                                     Відділ розвитку малого бізнесу та підприємництва