тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

20 січня в приміщенні ВЦА м.Торецьк відбувся прийом громадян, який провів заступник керівника військово-цивільної адміністрації Юрій Євсіков.

На прийом звернулись мешканці міста щодо проведення капітального ремонту будинку № 40 по вул Шахтарів та прибирання старого шиферу з горища даного будинку, призначення субсидії на комісії зі спірних питань, а також щодо виділення житла сироті, яка перебуває на квартирному обліку. Наразі всі звернення зареєстровані та направлені на виконання відповідним спеціалістам. Про результати розгляду звернень громадяни будуть поінформовані в письмовій формі.

Також сьогодні в приміщенні військово-цивільної адміністрації відбулась апаратна нарада за участю керівництва ВЦА, міської та селищних рад, керівників установ, організацій міста та структурних підрозділів ВЦА. Під час наради були презентовані звіти про підсумки роботи за 2019 рік Торецького відділення Бахмутського відділу Головного управління Національної поліції в Донецькій області та про результати діяльності органів прокуратури на території міста Торецьк за 2019 рік.
Протягом апаратної наради також були порушені питання щодо забезпечення життєдіяльності міста Торецьк.

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят, стол, офис и в помещении

 

На изображении может находиться: один или несколько человек, шляпа, часть тела крупным планом и на улице

 

На изображении может находиться: 1 человек, сидит

 

На изображении может находиться: 1 человек, сидит, полоски и часть тела крупным планом

 

На изображении может находиться: 3 человека, люди сидят, стол и в помещении