тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Торецьктепломережа зменшує тарифи для мешканців Торецька та прилеглих населених пунктів.

Виробничою одиницею «Торецьктепломережа» ОКП «Донецьктеплокомуненерго» будуть зменшені нарахування за послуги з централізованого теплопостачання за грудень 2019 року майже на 9%. Наразі здійснюються коригування вартості відповідної послуги, зменшені нарахування споживачі отримають вже в січні 2020 року.
Зазначений перерахунок здійснюється на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 24.12.2019 №1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу». Дана постанова передбачає зміну розміру нарахувань за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання у випадку зміни ціни природного газу, який використовується для виробництва теплоенергії, опалення та гарячої води.

Варто відзначити, що питома вага витрат на природний газ у структурі собівартості вироблення теплової енергії у різних виробників може суттєво відрізнятись, чим зумовлена різниця у зменшенні вартості послуг з централізованого теплопостачання у різних надавачів послуг з постачання теплової енергії.
Додатково повідомляю, що для розрахунку вартості послуг з централізованого теплопостачання з урахуванням зміненого тарифу не потрібно звертатись до виробничої одиниці «Торецьктепломережа» ОКП «Донецьктеплокомуненерго». Усі коригування будуть відображені у квитанції за грудень місяць.