тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

АКТУАЛЬНО! Грантовий проєкт «IMTD» (USA) «Оздоровлення економіки України». В Україні це вперше! Нова система виділення грантів для розвитку малого та середнього бізнесу в Україні! Унікальна можливість для бізнесу та громади!

Про нову систему виділення грантів для розвитку малого та середнього бізнесу в Україні, інвестиційну підтримку бізнесу для його розширення і модернізації йшлося під час презентації міжнародного грантового проєкту «IMTD» (USA) «Оздоровлення економіки України» 11 січня 2020 року у молодіжному центрі TeenDim.  Проект привезли у Торецьк  представники споживчого товариства IMTD International (головний сайт https://imtdint.org; сторінка у Фейсбуці сторінка у Фейсбуці https://www.facebook.com/IMTDint.org; «гаряча лінія» 08000302225)

Завдяки Програмі, будь-яка людина, яка має цікаву ідею, може отримати грант на її втілення.

Ознайомлення активних містян, підприємців, представників військово-цивільної адміністрації міста Торецьк, тощо із новою грантовою стратегією, яка реалізовується в Україні, сприятиме подальшому розвитку економіки міста. Для нашого міста вкрай необхідно стимулювання, інвестиції, розвиток і підтримка малого і середнього бізнесу.

Мета проекту – надати фінансову та експертну допомогу представникам малого та середнього бізнесу, а також сприяти налагодженню співпраці з органами місцевого самоврядування та розвитку комунального бізнесу в Україні.

Міжнародна миротворча організація IMTD USA є фінансовим провайдером благодійних і донорських організацій у світі, це потужне міжнародне кооперативне співтовариство, зареєстроване в Україні, яке об’єднує велику кількість фізичних та юридичних осіб.                     Її дочірня організація IMTD International реалізовує Програму «Оздоровлення економіки України». Наразі в країні відкрито сто двадцять відокремлених підрозділів, ще понад сто філій стоять в черзі на реєстрацію.

IMTD USA працює по всьому світу, зокрема у країнах ризику, у тих країнах де йде війна. IMTD International  – це коаліція трьох країн – України, Грузії, Молдови.  Тож почати оздоровлення економіки України «з низів», надавши простим українцям можливість за рахунок грантової програми створювати свій рентабельний бізнес в Україні, докорінно змінити систему розподілу грантових ресурсів з використанням «Нової грантової стратегії» США, унеможливити використання «корупційних схем» для неефективного та нецільового використання коштів, стимулювання бізнесу та його розвиток, експертне, матеріально-технічне супроводження, а також виведення на міжнародні ринки збуту – такі головні завдання має вирішити Програма «Оздоровлення економіки України».

Наразі в Україні відкрито сто двадцять відокремлених підрозділів, ще понад сто філій стоять в черзі на реєстрацію.

Відтак, програма – це унікальний багатовекторний інструмент який дозволяє: реалізувати «Бізнес-ідеї» і «Бізнес-стартапи», підтримати «Працюючий бізнес, фермерство і виробництво», розширити «Товарні і ресурсні ринки», розвинути «Інфраструктурний бізнес територіальних громад», наповнити благодійні та соціальні фонди. Членом кооперації може стати фізична або юридична особа.

Щоб стати асоційованим членом кооперації IMTD International, потрібно свідоме бажання розвиватися у прозорий та відкритий спосіб, відповідно до міжнародних стандартів ведення бізнесу. Після оформлення членства, що дає юридичне та фактичне право брати участь в програмах споживчого товариства, людина одразу потрапляє під захист міжнародного права. – запевняє керівників Закарпаття Роман Бендас. – Зауважу, що конкурсу щодо бізнес-ідей не існує. Система працює інакше: замість бізнес-плану член кооперації заповнює анкету, де у довільній формі розповідає про свою ініціативу, визначає свій потенційний напрям діяльності, прописує суб’єктивне бачення технічного забезпечення. Потім експерти кооперативу перевіряють можливість успішної реалізації бізнес-ідеї і рівень готовності вивести цей бізнес на прибуток. Якщо є тільки бажання, а кваліфікації не вистачає, ми будемо підтягувати кваліфікацію людини.

Також в грантовій програмі існує етап моніторингу, який забороняє відчуження майна до виведення  кооперацією бізнесу до прибутковості. На момент розвитку бізнесу, людині виплачується зарплата. Коли бізнес запрацює, громадянин самостійно прийматиме рішення, що робити з його справою далі.

Також Програма «Оздоровлення економіки України» цікава для середнього бізнесу завдяки низці фінансового інструментарію. Мова йде про інвестиції, лізингові програми, дешеві кредити, пошук інвестора. Важливим моментом є той факт, що учасник кооперації автоматично підпадає під захист міжнародного права.

Основним результатом проєкту буде розвиток  підприємництва  в регіонах, легалізація бізнесу та зменшення міграційної активності населення.

Я переконана, що інформація про надання стартового капіталу у вигляді грантів для створення малого бізнесу та приватного підприємництва, інвестиційну підтримку бізнесу для його розширення і модернізації, що передбачено у рамках реалізації програми «Оздоровлення економіки України», найде відклик у нашому місті, а відтак програма отримає своїх послідовників та учасників.

Сподіваюся, що вже незабаром у місті та регіоні буде створено філії, адже мова йде про серйозну фінансову підтримку малому бізнесу, співпрацю з громадою зі створення комунального та інфраструктурного підприємництва, підтримку молоді, а головне – забезпечується комплексний захист та безпека бізнесу.

У цьому відео розповідається про можливості отримати грант для своєї ідеї чи для існуючого бізнесу, якщо вам потрібне більше фінансування. Ця інновація дозволить тепер кожному, хто бажає створити свою справу, здійснити буз усіляких кредитів та займів.

https://www.youtube.com/watch?v=qdxIMm9udCQ