тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

У Торецьку урочисто запалили вогні на головній ялинці міста.

У Торецьку урочисто запалили вогні на головній ялинці міста. Аби не нашкодити природі, цього року прикрасили живу ялинку, яка росте на центральній площі міста. Окраси дереву додали нові прикраси та гірлянди.

Для мешканців та гостей міста поруч зі святковою ялинкою розташувались яскраві фотозони, а для маленьких тореччан акторами «Театру Калейдоскоп» (м. Дружківка) організовано розважальну ігрову програму з веселими конкурсами та призами.

Напередодні новорічно-різдвяних свят ВЦА м. Торецьк було оголошено два новорічних конкурси: «Краща новорічно-різдвяна вітрина» серед об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг й «Новорічна дизайнерська ялинка» серед шкіл та дитячих садочків міста. В конкурсі «Краща новорічно-різдвяна вітрина» перемогу здобув кафетерій «Mac Burgers» (ФОП Чумаков І.Є.), друге і третє місце посіли ТОВ «Стиль Д магазин «Prostor» та кафе «Family club» (ФОП Єлагін Є.О.). В конкурсі «Новорічна дизайнерська ялинка» перше місце посів ЗЗСО «Художньо-естетична гімназія», друге і третє місце зайняли ЗЗСО № 2 та ДНЗ №7 «Мир». За створення святкових вітрин, декорування магазинів та кафе всім учасникам конкурсу вручили грамоти, подяки, а переможцям подарунки від військово-цивільної адміністрації. Дякуємо конкурсантам за активну участь та створення в місті святкової новорічної атмосфери.

Завершився захід феєричним вогняним шоу студії «Fire Fiower» м. Краматорськ.

Вітаємо тореччан з прийдешніми новорічними та різдвяними святами, нехай здійснюються ваші найзаповітніші мрії, а Новий рік, 2020 рік, виконає всі добрі бажання та принесе щастя у ваш дім.

 

На изображении может находиться: один или несколько человек, дерево, цветок, небо и на улице

 

На изображении может находиться: 1 человек, новогодняя елка, дерево и на улице

 

На изображении может находиться: 4 человека, люди стоят, ночь, ребенок, дерево и на улице

 

На изображении может находиться: 7 человек, люди улыбаются, люди стоят, шляпа, ночь и на улице

 

На изображении может находиться: один или несколько человек, ночь и огонь

 

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, ночь, фейерверк, небо и на улице