тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

12 грудня в Центральній бібліотеці міста відбулись урочистості з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

12 грудня в Центральній бібліотеці міста відбулись урочистості з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Захід відбувся за участю заступника керівника ВЦА м.Торецьк Олександра Андрусенка та членів громадської організації «Торецька міська ветеранська організація інвалідів «Союз Чорнобиль України» на чолі з головою організації Володимиром Шемуком.

Заступник керівника Олександр Андрусенко вручив ГО «Союз Чорнобиль України» сертифікат на отримання юридичних і адміністративних послуг та привітав членів громадської організації подарунками від керівника військово-цивільної адміністрації міста Торецьк.

«Своєю мужністю та самовідданістю учасники ліквідації аварії зупинили поширення катастрофи, захистили життя та здоров’я мільйонів громадян не тільки в Україні, а й в усьому світі» – зазначив Олександр Андрусенко.

З дня трагічної катастрофи пройшло 33 роки, але ми завжди будемо вдячні людям, що приборкували ядерну стихію, не шкодуючи свого здоров’я, а інколи і життя, за їх мужність, героїзм та самопожертву.

На изображении может находиться: 21 человек, люди стоят, костюм и в помещении

 

На изображении может находиться: 1 человек, стоит, борода и в помещении

 

На изображении может находиться: 5 человек, люди стоят и костюм

 

На изображении может находиться: 4 человека, люди сидят и на улице

 

На изображении может находиться: 3 человека

 

На изображении может находиться: 2 человека, люди сидят и на улице