тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

У Донецькій області в рамках проведення Всеукраїнської декади зайнятості учасників АТО та осіб з інвалідністю організували цикл інформаційно-роз’яснювальних та профорієнтаційних заходів.

У Донецькій області в рамках проведення Всеукраїнської декади зайнятості учасників АТО та осіб з інвалідністю організували цикл інформаційно-роз’яснювальних та профорієнтаційних заходів. Приурочені  до цього дня заходи в м. Торецьк відбувались з 20 по 29 листопада.

Фахівці Торецького міського центру зайнятості з перших днів активно долучилися до цієї акції. В рамках декади зайнятості з метою забезпечення соціального захисту учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю, надання їм всебічної допомоги щодо психологічної та професійної реабілітації, соціальної адаптації, пошуку роботи та підвищення конкурентоспроможності на ринку праці, посилення взаємодії влади та громадського суспільства в центрі зайнятості проводились Дні відкритих дверей за участю соціальних партнерів (Торецьке бюро правової допомоги), тренінги «Побудова кар’єри та професійний розвиток» (Благодійний фонд «Право на захист»), семінари для роботодавців, міні-ярмарки вакансій, арт-терапії (Торецька міська центральна бібліотека).

Хочеться зазначити, що двері служби зайнятості завжди відкриті, а всі послуги надаються безкоштовно.

Додаткову інформацію можна отримати у Торецькому міському центрі зайнятості за адресою вул. Володимирська,28 або за телефоном 062 -47-4-03-99.