тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

В Україні проходить Глобальна кампанія 16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства

В Україні проходить Глобальна кампанія 16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства, яка проводиться щороку до Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок та до Дня прав людини, у період із 25 листопада по 12 грудня.

5 грудня 2019 року в інноваційному центрі розвитку для молоді та дітей «TeenДім» відбувся інформаційно-просвітницький захід за участі Міжнародного Благодійного Фонду «Українська фундація громадського здоров’я».

Здобувачі освіти 9-11 класів ЗЗСО I-III ступенів «Художньо-естетична гімназія» взяли участь в інтерактивному діалозі щодо неприпустимості насильства та утвердження рівності прав жінок і чоловіків. Учасники заходу пройшли онлайн вікторину щодо питань насильства, його видів та способів протидії. Усі учасники отримали пам’ятні подарунки.

Захід відбувся в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру, яку реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), ООН Жінки, Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії та який зосереджений на Луганській, Донецькій та Запорізькій областях.

На изображении может находиться: текст

 

На изображении может находиться: 2 человека, в помещении

 

На изображении может находиться: 8 человек, люди сидят

 

На изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, люди сидят

 

На изображении может находиться: 1 человек

 

На изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, люди стоят и в помещении

 

На изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, текст

 

На изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, люди стоят и в помещении