тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Продовжується робота щодо врегулювання екологічних проблем громади та попередження затоплення вугільних підприємств міста

27.11.2019 заступники керівника ВЦА Юрій Євсіков та Сергій Винник зустрілись з делегацією від Міжнародної організації Центру Гуманітарного діалогу. В ході робочої зустрічі були обговорені питання щодо затоплення шахт, забруднення ґрунтових вод та екологічні проблеми громади.

Докт. Рольф Петрі – міжнародний експерт з питань реструктуризації вугільної промисловості та консультанти Лубенська Наталя і Євген Шибалов надали експертні пропозиції щодо врегулювання та розв’язання екологічних проблем , а також презентували досвід Німеччини в розрізі цих питань.

Участь в зустрічі також брали представники ДП Торецьквугілля та відділу економіки та інвестиційного розвитку ВЦА.

Дійшли згоди, що починати потрібно з впровадження системи комплексного моніторингу поведінки шахтних вод працюючих та затоплених шахтах по всій території Донецького басейну та їх впливу на довкілля. Для цього потрібне принципове рішення в рамках Мінського процесу. Доктор запевнив, що у разі досягнення домовленостей, європейські партнери готові всебічно допомогати з її впровадженням.

На изображении может находиться: 3 человека, люди сидят, экран и в помещении

На изображении может находиться: 3 человека, люди сидят, стол и в помещении
На изображении может находиться: 2 человека, люди сидят и в помещении
На изображении может находиться: 2 человека, люди сидят и телефон