тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Оголошується повторне проведення конкурсу EducationUA 2019-2020

Проект EducationUA 2019-2020 це соціальна програма, головною метою якої є матеріальна підтримка обдарованих українських студентів.

Оголошується повторне проведення конкурсу, так як минулого разу (конкурс тривав з 22 квітня по 31 липня 2019 року) було виконано усі умови і досягнуто позитивні результати. Двоє переможців проекту отримали призові сертифікати по 10 000 гривень. Ці гроші були використані для оплати за навчання в українських вищих учбових закладах. Новий старт програми передбачає участь ще більшого числа спонсорів, а значить і більші призові виплати. Прийняти участь у конкурсі може кожен студент будь-якого українського ВУЗу. Для цього треба написати невеличку аналітичну роботу на одну із запропонованих тем і оформити реєстраційну заявку на сайті. УВАГА: участь в конкурсі абсолютно безкоштовна!

Офіційними спонсорами і організаторами проекту є компанії SMMdriver, KarnoEnergy, AutoFrom. Більше інформації про умови конкурсу і особливості даної соціальної програми на сайтах грантодавців:

https://smmdriver.com/education-ua/

https://karnoenergy.com.ua/educationua/

https://autofrom.com.ua/education-ua/

У Вас виникли запитання? Знайти відповіді на них Вам допоможуть представлені нижче контактні дані: