тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

8-9 листопада в Києві відбулась бізнес виставка “Схід-Експо – 2019”

# Схід_Експо- це щорічна відкрита платформа для налагодження взаємодії між підприємцями, бізнес-експертами, представниками міжнародних організацій та органами влади.

✔️ У межах заходу відбулась панельна дискусія “Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади: на центральному, регіональному та місцевому рівнях. Особливості проведення реформ на Сході України”. Заступник керівника військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Юрій Євсіков спільно з колегами з Донеччини та Луганщини долучився до обговорення процесу об’єднання територіальних громад та виступив з доповіддю “Перспективи реформ на лінії розмежування”, під час якої зазначив головні перспективи та проблематику процесу децентралізації міста Торецьк та прилеглих населених пунктів.

✔️ Разом з тим, учасники цьогорічного «Схід-Експо» дізнались про історії успіху підприємців, бізнес-інновації та можливості для розширення ринку в галузях харчової промисловості, текстилю, кераміки, туризму та інших.

Проєкт реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру. Такою виставкою організатори прагнуть сприяти розвитку підприємництва серед постраждалого від конфлікту населення на сході України.

Фото: Yuriy Sidenkov