тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Завершено підключення до єдиної системи місцевих петицій

Сервіс “Місцеві електронні петиції” створений в рамках платформи електронної демократії e-DEM (https://e-dem.in.ua) та  дає можливість мешканцям впливати на розвиток громади через звернення до органів влади з петиціями. 

Щоб використати цей інструмент Е-демократії необхідно виконати декілька кроків:
1. Перейти за посиланням на сайт “Єдиної системи електрнних петицій” e-dem.in.ua та вибрати в переліку міст – Торецьк.
2. Зареєструватись на сайті та перейти в розділ “СТВОРИТИ ПЕТИЦІЮ”
3. Викласти зміст петиції, обрати категорію тощо. 
4. Для розгляду петиції необхідно зібрати на її підтримку не менше 175 голосів протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення петиції.
Ознайомитись з положенням про “Електроні петиції” та регламентом збору підписів та розгляду поданої петиції можна на офіційному веб-сайті ВЦА або за посиланням https://bitly.su/ahAobvt3
Для зручного користування посилання на сервіс електронних петицій  розміщено на головній сторінці офіційного веб-сайту військово-цивільної адміністрації міста Торецьк.
Сервіс впроваджено в рамках проєкту “SMART CITY” який реалізовується на території міста за сприяння незалежної німецько-української платформи “Київський діалог” та меморандуму про співпрацю з Міжнародною благодійною організацією “Фонд Східна Європа” в рамках реалізації Програми міжнародної технічної допомоги “Електронне врядування”