тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

«Тиждень підприємництва» в навчальних закладах міста

В рамках Програми розвитку малого і середнього підприємництва у м. Торецьку, з метою популяризації підприємницької діяльності, військово-цивільна адміністрація спільно з міським управлінням освіти з 2018 року започаткували проведення мотивуючого заходу в навчальних закладах «Тиждень підприємництва».

Ознайомити з поняттями “підприємець”, “підприємництво”, “підприємницька діяльність”; вчити бачити свої реальні перспективи й можливості, відповідати за своє майбутнє; виховувати зацікавленість у вивченні основ діяльності, самосвідомість і громадську гідність; ділитися своїми історіями успіхів; розповідати про партнерство, мотивацію, а також презентувати власні бізнес-ідеї, тим самим мотивуючи молодь робити перші кроки до своєї мрії – завдання успішних підприємців міста Торецьк при конструктивному спілкуванні з учнівською молоддю.

Своїм досвідом у галузі бізнесу, як від ідеї дійти до фінального результату і як започаткувати власну справу та успішно робити власний бізнес, поділилися підприємці Тетяна Берсеніна, Микола П’ятченко, Тетяна Воротинцева, Марина Никифорова, Віктор Воротинцев з понад 100 учнями загальноосвітніх шкіл № 10, 13, 18, 20.
Вони зреферували кілька цікавих порад для учнів:

«Найкращий спосіб почати – просто почніть! Якщо у вас є ідея та бажання, то не варто зволікати і надто довго зважувати всі “за” і “проти”. Ризикнувши, можна отримати більше, аніж чекаючи доброї нагоди».

«Вчіться. Зараз є багато якісної освіти, де спочатку говорять про цінності, а потім про навчальні предмети. Окрім того, у мережі Інтернет є багато навчальних програм від викладачів провідних університетів світу».

«Гроші – це не першочергова проблема для започаткування власної справи. Якщо у вас є достатньо мотивації, то знайдуться люди, які готові вкласти гроші у ваш бізнес».

«Використовуйте правило 20 хвилин! Це означає, що потрібно працювати систематично, щодня задля досягнення результату».

«Перестаньте боятися! Щоб досягти успіху, треба здолати свій страх».

Такі зустрічі є ефективними і дуже корисними: юні громадяни відчувають свою значимість у рідному місті, отримують підприємницьку обізнаність та набираються досвіду, оцінюють свої можливості, формують в майбутньому своє місце в суспільному житті.

 

Відділ розвитку малого бізнесу та підприємництва ВЦА м.Торецьк