тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

“Майстерня успішного життя” для молоді міста

31 жовтня в рамках роботи школи молодого підприємця спеціалісти Торецького центру зайнятості разом з  приватним підприємцем Наталією Фоменко влаштували для молоді міста справжню «Цукерну майстерню».

Щоб ознайомити старшокласників з самозайнятістю та професією шоколатьє,  з професією, про яку мріє кожна дитина, на практиці, їм запропонували взяти участь у майстер-класі. Підлітки навчались виготовляти корисні цукерки з горіхів та сухофруктів.

Найцікавішим етапом створення запашних та смачних солодощів стало глазурування та декорування вже готових цукерок. Під час цього дійства у повітрі розповсюджувалися дивні аромати.

 «Головне, стримати сильне бажання з’їсти все, що бачать очі та залишити трохи гостинців для своїх друзів та рідних», – поділилась одна з учасниць заходу, Анастасія.

Майстер-клас вийшов не просто демонстрацією кулінарного мистецтва з виготовлення улюблених солодощів, а і гарним проведенням часу, де підлітки стали учасниками цікавої програми, в якій кожен з них проявив свої здібності. 

Фахівці Торецького міського центру зайнятості щомісяця проводять подібні заходи, направлені на підприємницьку обізнаність молоді.

«Метою подібних заходів є мотивування  молоді до самозайнятості, наочна демонстрація власної справи та можливість отримати досвід відкриття власної справи», – зазначила директорка Торецького міського центру зайнятості Ольга Боровська.

Про наступний захід  можна дізнатись за адресою: м. Торецьк,  вул. Володимирська, буд. 28 або за телефоном (06247) 4 03 99.

 

Відділ надання соціальних послуг Торецького міського центру зайнятості

вулиця Володимирська, 28 м.Торецьк, Україна, 85200

тел.: +38(06247)-4-03-99

 

Відділ розвитку малого бізнесу та підприємництва ВЦА м.Торецьк