тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

На території міста Торецьк розпочинається робота зі стерилізації та профілактичного щеплення від сказу безпритульних собак

На цьому тижні на території міста Торецьк розпочинається робота зі стерилізації та профілактичного щеплення від сказу безпритульних собак.

Цього року у місті буде працювати громадська організація «ЗооКонтроль». Мешканці Донецької області добре знайомі з її діяльністю. Кінологи та ветеринари організації вже працювали з безпритульними собаками у Краматорську, Покровську, Костянтинівці, Волновасі, Вугледарі та Авдіївці.

Місто отримає цілий комплекс послуг: тварин затримають, їх огляне ветеринарний лікар, собак щеплять від сказу, стерилізують, чіпують за допомогою мікрочипа та повернуть на місце вилову. Таким чином планується надати ветеринарні послуги 63 безпритульним песикам. Вушко кожної стерилізованої та щепленої тварини буде прикрашати яскрава червона кліпса з написом «Торецьк».

Для надання таких ветеринарних послуг організація оснащена машиною вилову, операційним авто та причепом з вольєрами для комфортного утримання собак після операції. Ветеринарний комплекс «ЗооКонтроль» буде розташовано на території міста, діяльність організація цілком прозора для всіх.

Спільними зусиллями військово-цивільної адміністрації м. Торецьк та громадської організації «ЗооКонтроль» планується зробити реальні кроки до запобігання випадкам сказу у місті та зменшення кількості тварин на вулицях.

✔️ Дзвоніть 4-31-40 (управління житлово-комунального господарства) у робочий час, якщо:
• ви знаєте де у вашому районі мешкають безпритульні собаки;
• ви плануєте відвідати територію, де розташовано ветеринарний комплекс;
• ви бажаєте відвідати ветеринарну клініку з домашніми улюбленцями;
• у вас є інші питання щодо діяльності “ЗооКонтроль” у місті.