тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Павло Кириленко: Донецька ОДА не планує будівництва гідротехнічних споруд в обхід окупованій території

Голова Донецької ОДА наголошує, що інформація, яка була розповсюджена 0629, некоректна і не відповідає дійсності. А подана цитата – скомпільована й неточна.

“Донецька ОДА не планує будівництва гідротехнічних споруд в обхід окупованої території. Модернізація системи водопостачання області – одне з наших основних завдань. Вирішуючи його, ми виходимо з того, що компанія “Вода Донбасу” – єдиний комплекс, єдиний виробничий і господарчий механізм. І Донецьк, і Маріуполь, і Макіївка, і Добропілля беруть воду з єдиного джерела – каналу Сіверський Донець-Донбас, який бере свій початок на території Слов’янського району і проходить по всій області. У процесі модернізації компанії маємо вирішити дві основні проблеми: покращити якість води і надавати її у достатній кількості усім споживачам цілодобово”, – зазначає Павло Кириленко.

Орієнтовна вартість реалізації програми з модернізації – реконструкції та капремонту магістральних водогонів, насосних, фільтрувальних і каналізаційних станцій, колекторів – 7,5 млрд грн.

“Ми розуміємо, що це значні суми, але вони є фактично інвестиціями у здоров’я і добробут людей – по обидва боки тимчасової так званої лінії розмежування”, – наголосив голова Донецької ОДА.

 

Джерело: https://dn.gov.ua/ua/news/pavlo-kirilenko-donecka-oda-ne-planuye-budivnictva-gidrotehnichnih-sporud-v-obhid-okupovanij-teritoriyi