тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Європейські художники створять 15 муралів у Краматорську

У Краматорську в рамках фестивалю вуличного монументального мистецтва “You Are East” протягом місяця планується створення 15 муралів, авторами яких стануть відомі іноземні художники. Проєкт реалізується за пітримки меценатів.

Перший мурал під назвою “Missae Ferrum & Nelumbo Lutea” знаходиться за адресою вул. Марата, 4. Його автор, італійський художник Фабіо Петані зобразив на стіні будинку пейзаж гірського озера у сонячному сяйві.

“Робота Фабіо демонтрує людям інший світ. Не кожен має можливість подорожувати, бачити світ, тому завдяки цій роботі кожен з нас може доторкнутись до природи далеких країн. Це як розум, який мандрує вулицями. Квітка Нілумбо (Лотос) символізує силу та жагу до життя попри усі обставини», – розповіли ініціатори проєкту.

Усі картини прикрашатимуть будівлі на вулиці Марата, яку митці умовно називають «вулицею муралів». Наразі вже створено два мурали, робота над третім ведеться. До участі у проєкті “You Are East” залучено дев’ять художників з Бельгії, США, Італії, Іспанії, Франції та України.

 

Джерело:  https://dn.gov.ua/ua/news/yevropejski-hudozhniki-stvoryat-15-muraliv-u-kramatorsku?v=5da082394bce6