тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Спеціалістки управління соціального захисту населення пройшли навчання

Громадська організація «Спорт Актив» реалізує проєкт «Підвищення якості надання адміністративних послуг у місті Торецьк Донецької області» в межах  Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу. ГО «Спорт Актив» 5-6 жовтня 2019 року в місті Святогірськ провела тренінг для спеціалісток управління соціального захисту населення міста Торецьк за темами: «Ефективна взаємодія зі складними клієнтами» та «Профілактика синдрому професійного вигорання».

До проведення тренінгу залучена кандидатка психологічних наук, доцентка кафедри психології та соціології Східноукраїнського національного університету ім. Володимира Даля – пані Ольга Лосієвська.

Тренерка разом з учасницями відпрацювали навички партнерської взаємодії, формування навичок толерантного спілкування у випадках конфліктної взаємодії, вимірювали наявність синдрому емоційного вигорання. Також учасниці використали арт-техніку роботи з метафоричними малюнками, комплекс вправ щодо зниження емоційної напруги, сенсорну та ідеомоторну релаксацію.

По закінченні заходу учасниці отримали Сертифікати про проходження тренінгу та під час фідбеку подякували тренерці та організаторам за насичені дні занять та цікавий доступний матеріал і висловили бажання продовжувати навчання.

Довідково:

Ця публікація була підготовлена в межах реалізації Проєкту «Підвищення якості надання адміністративних послуг у місті Торецьк Донецької області» Програми ООН із відновлення та розбудови миру. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО «Спорт актив» і жодним чином не відображає точку зору ООН або ЄС.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.