тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Відбувся урочистий захід, присвячений працівникам освіти міста

3 жовтня в Центрі дитячої та юнацької творчості з нагоди відзначення Дня працівників освіти відбувся урочистий захід, присвячений працівникам освіти міста.

З вітальними словами до присутніх звернувся заступник керівника військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Юрій Євсіков, подякував педагогам міста за плідну працю і професіоналізм та вручив подяки Міністерства освіти і науки України, почесні грамоти Департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації, грамоти і подарунки від керівника військово-цивільної адміністрації міста Торецьк.

Зі словами вітань та щирими побажаннями до працівників освіти міста звернулись начальник міського управління освіти Володимир Орешкін, заступник генерального директора Державного підприємства «Торецьквугілля» Володимир Герт, заступник голови Торецького теркому профспілки працівників вугільної промисловості України Віктор Челюбеєв, голова правління приватного акціонерного товариства «Торецький хлібокомбінат» Ігор Рибак, почесний педагог Клара Зуєва.

Творчі колективи міста привітали працівників закладів освіти міста святковим концертом.
Бути педагогом — це покликання душі і серця. Бажаємо всім працівникам закладів освіти міста здоров’я, безхмарних днів та нових педагогічних звершень. Нехай кожен ваш день розпочинається усмішкою, а серця зігріваються щирою вдячністю батьків і ваших вихованців.