тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Невчасно вклеїли фото у паспорт — доведеться робити ID-картку

Досить часто адміністратори ЦНАП стикаються з випадками, коли громадяни протерміновують вклейку фото в паспорт громадянина України при досягненні 25- чи 45-річного віку, тому приходиться відмовляти у прийомі документів на отримання послуг.

З 5 жовтня 2018 року набрали чинності зміни, внесені Урядом до постанови Кабінету міністрів України від 25 березня 2015 р. № 302 «Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення паспорта громадянина України».

Відповідно до внесених змін, як і раніше громадяни, які досягли 25- чи 45-річного віку можуть вклеїти фотокартку до паспорта у формі книжечки або ж оформити ID-картку. Але якщо людина не звернулася до териториального підрозділу ДМС для вклейки фото впродовж місяця від дня народження, то обмін паспорта на ID-картку здійснюється в обов’язковому порядку.

Для того, щоб отримати паспорт громадянина України у формі картки при досягненні 25 чи 45-річного віку, замість вклеювання фотокартки в паспорт громадянина України, заявник подає такі документи:

– паспорт, що підлягає обміну;

– документи, що підтверджують сплату адміністративного збору

– ідентифікаційний код;

– документ про сімейний стан (свідоцтво про шлюб/розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, яке набрало законної сили (у разі необхідності ));

Загальна вартість адміністративного збору у разі оформлення ID -картки протягом 20 робочих днів становить 345 грн. У разі термінового оформлення протягом 10-ти днів вартість становить 471 грн.

Дану послугу, а також багато інших, ви можете отримати в Центрі надання адміністративних послуг м.Торецька (вул.Дружби, 24, м.Торецьк)

Дякуємо, що користуєтеся нашими послугами! Ми працюємо для Вас!