тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Бізнес-історія запуску власного кафе

Історія, яку ми розповімо, не відрізняється оригінальністю або інноваційністю    бізнес-ідеї. 

Однак, не всім і судилося впроваджувати винаходи або творити нові невідомі шляхи бізнесу – комусь хочеться просто відкрити кафе і зробити його успішним.

Так і зробила наша героїня, до якої  вирішили завітати фахівці Торецького міського центру зайнятості разом з клієнтами в рамках центру розвитку підприємництва «Ініціатива» 26 вересня 2019 року.

Здавалося б, ще зовсім недавно Світлана Кузьміна, інженер за освітою, потребувала допомоги служби зайнятості у пошуку роботи, а сьогодні вона переступає поріг Торецького міського центру зайнятості вже як роботодавець. Ще під час перебування на обліку фахівці служби зайнятості запропонували їй відкрити власну справу. Успішно захистивши бізнес-план й отримавши одноразову виплату допомоги з безробіття для організації підприємницької діяльності, Світлана відкрила кафе-ресторан «Афіни»,  а точніше, дала цьому закладу друге життя.

«Для того, щоб розпочати власний бізнес, потрібно всього дві речі – ідея та бажання», – доповіла присутнім  Світлана. Адже якщо не буде бажання, то не буде хорошої ідеї, а разом з цим не буде ефективного та вдалого бізнесу. Так колишні безробітні створюють робочі місця. І не лише для себе, а й інших. Ось так втілюється у життя гасло: «Учора – безробітний, сьогодні – підприємець».

Нині ділова жінка працевлаштувала безробітну дівчину на новостворене робоче місце офіціанта і надалі співпрацює зі службою зайнятості. І хоча від початку бізнесової діяльності Світлани минуло небагато часу, її вдалий старт ще раз доводить: правильно обраний для трудової діяльності шлях розкриває перед людиною широкі можливості для втілення задумів.

Під час зустрічі підприємниця показала присутнім свій бізнес, провела екскурсію та поспілкувалась з гостями.

IMG 25431976ed7f0a51a344da6e22097fcf V

IMG d25edd895408374ce89cfc8a137f9c8c V

IMG dfe5ad0f69ce15ea4e3675e8d6cb84d5 V

 

Відділ надання соціальних послуг Торецького міського центру зайнятості
Відділ розвитку малого бізнесу та підприємництва ВЦА м.Торецьк