тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Центр надання адміністративних послуг м.Торецька інформує!

На сьогодні паспорт громадянина України є документом, що підтверджує громадянство та визначає приналежність особи до держави. В Україні є два види паспортів – ID-картка, яка вперше оформляється безкоштовно після досягнення особою 14-річного віку, та паспорт громадянина України для виїзду за кордон, який можливо оформити з народження.

Як раніше повідомлялось, в Центрі надання адміністративних послуг м.Торецька (вул. Дружби, 24) з липня 2019 року розпочато надання адміністративних послуг з оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм та паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм (у формі картки).

За даний період часу до Центру звернулось понад триста громадян за оформленням закордонних паспортів та понад 70 громадян за оформленням паспорту громадянина України.

Нагадуємо, що оформити вищевказані послуги можливо лише особисто відвідавши ЦНАП для відібрання біометричних даних (крім дітей до 12 років).

Попередній запис на прийом можливо здійснити зателефонувавши за номером 0892502128 або звернувшись безпосередньо до ЦНАП. Графік роботи Центру: понеділок, вівторок, четвер з 7.30 до 15.30, середа з 7.30 до 20.00, п’ятниця з 7.30 до 15.00.

Перевірити стан оформлення паспортів можливо на сайті ДМС України за посиланням: https://dmsu.gov.ua/services/docstate