тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Відбувся святковий захід, присвячений Дню фізичної культури і спорту

13 вересня на центральній міській площі відбувся святковий захід, присвячений Дню фізичної культури і спорту.

За вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в місті Торецьк та з нагоди Дня фізичної культури та спорту України подяками та грамотами управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації нагороджено Мусу Магомедова – депутата Верховної ради України 9-го скликання, Аїду Керимову – майстра спорту України з боротьби вільної, бронзову призерку Чемпіонату Світу, Чемпіонку Європи, Івана Стефаненка – директора дитячо-юнацької спортивної школи військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області, Наталію Мартюхіну – майстра спорту міжнародного класу з кікбоксингу WAKO, Олексія Мухіна – головного спеціаліста відділу з питань молоді та спорту ВЦА м. Торецьк.

З нагоди свята заступник керівника військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Сергій Винник за внесок у розвиток фізичної культури та спорту в місті Торецьк вручив подяки та грамоти Юлії Барабаш – вихованці секції кікбоксингу спортивного комплексу «FitLain» (тренер Віталій Лі), Станіславу Данічеву – кандидату у майстри спорту з кікбоксингу WAKO, Софії Середі та Олександру Фадєєву – вихованцям секції футболу спортивного комплексу «FitLain» (тренер Дмитро Реплянський), колективу ТОВ «НВО «Інкор і К?» КХП «Фенольний завод».

Здоров’я і спорт – невід’ємна частина сучасного способу життя, після офіційної частини під звуки енергійної музики відбулась «Креативна зарядка» за участю педагогів та учнів закладів освіти міста, до якої могли долучитись всі бажаючі.

В рамках святкування Дня фізичної культури і спорту заступники керівника ВЦА м. Торецьк Сергій Винник та Олена Кульбачна привітали спортсменок борцовського клубу Аїду Керимову, Віолетту Семчову, Катерину Піскарьову та їх родини. В неформальній обстановці обговорили плани на майбутнє спортсменок та нагальні питання борцовського клубу.

Шановні спортсмени та тренери! Бажаємо Вам витривалості, невичерпного оптимізму, підкорення спортивних висот та нових перемог!

Вітаємо всіх мешканців міста зі святом, нехай фізична культура і спорт будуть з Вами все життя, принесуть здоров’я, радість та енергію.