тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Проведено чергову інформаційну зустріч з мешканцями міста

31 серпня поточного року, представники УЖКГ провели інформаційну зустріч у дворі багатоквартирного будинку розташованого за адресою: вул. Маяковського, 26. Присутні дізнались про найбільш ефективний механізм управління власним будинком, про переваги ОСББ та необхідність згуртованої роботи. Представники УЖКГ детально роз’яснили механізм створення ОСББ. Мешканцям розповіли про особливості обслуговування будинку, прибудинкової території, можливість накопичення коштів на власному банківському рахунку для поліпшення умов проживання у власному будинку та про місцеві програми проведення капітальних ремонтів за програмою співфінансування.

В присутніх виникало багато питань, а саме: яким чином поліпшити умови проживання та як в подальшому, за розумну ціну, отримувати якісні послуги по утриманню свого будинку. На дані питання співвласники отримали обґрунтовані відповіді.
Приємно спостерігати, що все більше та більше мешканців багатоквартирних будинків нашого міста розуміють, що будинок це їх сумісна неподільна власність і ніхто про неї не подбає краще, а ніж вони самі.

Додатково повідомляємо, що консультації щодо створення ОСББ, або допомогу у проведенні інформаційних зборів, у підготовці статуту, документів та протоколів зборів можна отримати в УЖКГ за адресою: вул. Героїв Праці, 3 (каб. 2) або за тел. 4-19-33

IMG 20190831 142312