тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Відбулася урочиста церемонія нагородження учасників Xl Регіонального конкурсу “Підприємець року Донецької області – 2019”

6 вересня 2019 року у Краматорську відбулася урочиста церемонія нагородження учасників Xl Регіонального конкурсу “Підприємець року Донецької області – 2019”, де прийняли участь заступник керівника військово-цивільної адміністрації Олена Кульбачна, в.о. начальника відділу розвитку малого бізнесу та підприємництва Вікторія Євстигнеєва.

На заході вітали та вшановували кращих з кращих підприємців нашого регіону. На участь у конкурсі було надано 70 заяв від 15 міст і 6 районів Донеччини. Однак тільки 30 кращих представників малого і середнього бізнесу стали фіналістами конкурсу. Лауреатом конкурсу у номінації “Підприємець року – 2019 в галузі послуг” від нашого міста став Шапран Сергій Миколайович – цілеспрямований, принциповий та відповідальний керівник, засновник ТОВ “Автотранс АТП – 11407”.

Підприємство забезпечує пасажирські перевезення населення у м. Торецьк на 38 автобусних маршрутах, надає послуги “таксі”, здійснює міжміські і міжнародні перевезення. Бажаємо подальших успіхів, втілення нових проектів, не зупинятися на досягнутому та відкривати шляхи до ефективних перетворень!