тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Представники Бахмутської ОТГ поділилися досвідом об’єднання в рамках реформи децентралізації

Військово-цивільна адміністрація міста Торецьк прийняла участь у прес турі до Бахмутської об’єднаної територіальної громади.

Бахмутська ОТГ завершила процес об’єднання в червні 2019 року, до її складу входять 18 населених пунктів з центром в місті Бахмут. Наразі громада розпочала створення наробок оновленої стратегії розвитку та продовжує покращувати інфраструктуру і якість життя.

Саме приклад цієї громади, розвіює міфи складності об’єднання навколо міста обласного значення та впровадження нової форми управління.

Детальне знайомство с громадою та місцевою владою, її унікальними властивостями та стратегічними напрямками роботи розпочали заступник керівника ВЦА м Торецьк Сергій Винник та начальник відділу внутрішньої та інформаційної політики Інна Сорокіна.

Важливо зазначити, що саме Бахмут єдине місто обласного значення зі всієї Донецької області, яке завершило процес децентралізації. Зараз на території області юридично створено 18 об’єднаних територіальних громад, в 10 з них вже відбулися вибори.

Захід відбувся з метою переймання досвіду об’єднання в рамках реформи децентралізації та впровадження на території Торецької громади інформаційних заходів та компаній.

Захід організовано за сприяння Донецького центру розвитку місцевого самоврядування.