тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

У Краматорську відкрито офіс Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ

Сьогодні у Краматорську відбулося відкриття офісу німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, що діє за дорученням Уряду Німеччини.

У відкритті взяли участь голова Донецької обласної державної адміністрації Павло Кириленко, Державний секретар парламенту при федеральному міністрі економічного співробітництва та розвитку Німеччини Марія Флахбарт, відповідальний за економічну співпрацю у посольстві Німеччини в Києві Тобіас Шрадер, регіональний директор GIZ Україна Сабіне Мюллер, регіональний керівник банку розвитку KfW Курт Штрасер, директор Ініціатив інфраструктурної програми для України Уве Штумпф, міський голова Краматорська Андрій Панков.

«Вітаю з новосіллям та радий тій співпраці, що ми маємо зараз. Ті проєкти, які вже реалізовані, є дуже значущими для Донецької області. Сподіваюся, що наша плідна співпраця буде продовжуватися й надалі, але тепер в більш комфортних умовах. Ваша допомога дуже потрібна і відчутна для мешканців Донеччини», – наголосив очільник області Павло Кириленко.

З нового офісу буде здійснюватися координація проєктів GIZ, які реалізуються на підконтрольній українському уряду території Донецької та Луганської областей. Пріоритетними напрямками німецько-української співпраці є сталий економічний розвиток, підвищення енергоефективності та боротьба з ВІЛ/СНІДом.

 

Джерело: https://dn.gov.ua/ua/news/u-kramatorsku-vidkrito-ofis-nimeckogo-tovaristva-mizhnarodnogo-spivrobitnictva-giz